"ההבנה שהפיזי והמנטלי מחוברים ומשפיעים האחד על השני,
ומציאת האיזון ביניהם זה המפתח שפותח דלת
ופורץ את גבולות היכולות הפיזיות שלנו ושומר עלינו מפציעות."

- אלון דוד -

שירותים

השירותים הקיימים אצל אלון מיועדים לאנשים המאמינים בעבודה
קשה, התמדה, השקעה והתמסרות.
כחלק מה'אני מאמין' שלו, אלון שם למטרה בשירותים להתמקד באנשים שרוצים
להתחייב לתהליך,
להשקיע זמן ואנרגיה, לעבוד קשה,
להתקדם, לחקור וללמוד את הגוף שלהם
על מנת להגיע לתוצאות ששואפים אליהן.

אלון מבטיח למי שמחוייב לתהליך,
שהשירותים שלו יעזרו לכם לראות תוצאות מהירות,
להשיג שליטה ומודעות לגוף, למקסם תנועתיות,
לבנות תרגול חזק שתוכלו לתרגל באופן עצמאי.

שיעורים קבוצתיים

שיעורי יוגה באורך של עד שעה וחצי, בקבוצות קטנות עם הרבה אינטימיות, ביתיות ויחס אישי.
השיעורים הם בסגנון אשטנגה – סגנון יוגה דינאמי שבנוי על רצף קבוע של של תנוחות באותו הסדר,
ועובד על תרגול הרצף תוך סנכרון של נשימה ותנועה. החזרתיות מאפשרת למתרגלים מתחילים להשתלב מהר מאוד,
ולהכיר את התנוחות והסדר שלהם, וכך להתקדם מהר.סגנון זה גם יאתגר מתרגלים מנוסים,
כיוון שהעבודה על הרצף עצמו, כמו גם השילוב בין מתיחות סטטיות ומעברי תנוחות מאתגרים, שומרים
תמיד על אנרגייה גבוהה בשיעור. להכול יש מודיפיקציות ומנחים פשוטים יותר, במידה ולא מצליחים להגיע
לתנוחה המלאה, כך שאפשר להתקדם בהדרגתיות, כל אחד בהתאם לקצב וליכולת שלו.
התרגול מגוון מאוד ועובד על שיפור הגמישות, הכוח והיציבות, ובכלל זה, על השליטה בגוף.

לקוחות מספרים

5/5
" את אלון הכרתי במקרה עקב טעות של שעות שיעורים בסטודיו שהתאמנתי, חייב לציין שזו הייתה טעות חיי. אני בתפקידי מנהל אירועים עומד המון שעות על הרגליים ומבצע המון הליכות כנראה כתוצאה מכך התחיל לי בעיות גב שהגיעו עד לתוצאה של אי שינה בלילה. ברגע שהתחלתי להתאמן יוגה אצל אלון אין לי כבר בעיות בגב ונהפכהו הגב שלי כל כך התגמש שלא האמנתי שאני יכול לעשות תנועות מסויימות שהיו נראות לי רק בגדר חלום. עוד פרמטר שניתן לציין השקט הנפשי שאני לוקח מכל שיעור, גורם לי להגיע לעבודה הסוערת שלי הרבה יותר רגוע. ממליץ ממליץ בחום!"
עידו סגרון
מנהל אירועים
5/5
One of the many benefits of working with Alon, was in small details that made big differences.
I've struggled with injuries in certain positions (asanas) and would avoid approaching them. When I started working witn Alon he was meticulous in explaining which muscles needed to be engaged and how to engage them to keep safe. I've been able to expand my boundaries in twists, backends and other movements thanks to his coaching. i now focus on a lot of these advice in coaching my own students.
עמירם עייני
מורה ליוגה
5/5
"הצטרפתי ליוגה אחרי שתי פריצות דיסק וכאבים כרוניים קשים. עם הזמן ככל שהגעתי לשיעורים ההתמודדות שלי עם הכאב הייתה טובה יותר. פרט לעובדה שאלון נתן לי דגשים בתרגילים מסויימים בהתאם למצב, למדתי איך לנשום נכון ומהן הגבולות של הגוף שלי. התרגול עזר לגוף שלי להתחזק אבל יותר מזה - התרגול אצל אלון הביא איתו גם הקשבה פנימית "
נופר קישון
חוקרת

סדנאות מיקוד

סדנאות העמקה ממוקדות לשיפור מגבלויות גופניות נקודתיות.
הסדנאות מתמקדות
בשיפור גמישות, כוח ויציבות לאזור ספציפי בגוף.
3 שעות בהן אלון מלמד את כל מה שצריך להכיר הן מבחינה גופנית ומנטאלית
כדי לשפר את התוצאות באזור הספציפי שנעבוד עליו.
הסדנאות מתקיימות כל יום שישי אחת לשבועיים מועברות גם פרונטליות
וגם אונליין.
ההשתתפות בסדנה היא בהרשמה מראש ועל בסיס מקום פנוי.
ההרשמה לסדנה מותנית לאחר שיחת ייעוץ אישית עם אלון.

לקוחות שעברו את
הסדנאות המיקוד אומרים ש...

5/5
"ראיתי פוסט על הסדנה של ההקשתות לאחור באינסטגרם, זה ממש קרץ לי. עשיתי עד אז יחסית הרבה זמן יוגה, אבל כשהגעתי למצב שאני עושה גשרים אף אחד לא הסביר לי אף פעם מה אני עושה טוב מה לא טוב, איך לשכלל את התרגול שלי, איך לבוא ממקום הרבה יותר נכון. פחדתי בהתחלה מהאינטנסיביות, אף פעם לא תרגלתי יוגה כל כך הרבה זמן, באמת יום אחרי הייתי ממש תפוסה אבל לגמרי היה שווה את זה. עכשיו אני באה לגשרים ולהרבה תנוחות ממקום הרבה יותר נכון, של החזקה. מאז ישלי קול בראש, בזמן התרגול, שחוזר על המילים שאמרת לנו בסדנה ואני מנסה ליישם את זה. התרגול שלי השתכלל ובאמת הסדנה נתנה הרבה מענה על שאלות שהיו לי. כשמתרגלים בסטודיו לא נותנים הרבה דגש על דברים כאלה בטח לא מקדישים לו תרגול. אז אני חושב שלפעמים לעשות איזה סדנה או שיעור העמקה על נושאים ספציפיים ובטח שחשובים כמו אלה זה מצוין. הקשתות זה חלק בלתי נפרד מהתרגול יוגה ופוגש אותנו בהמון תנוחות. אחרי הסדנה אני מרגישה שיש לי הרבה יותר ידע לגשת לדברים בצורה נכונה, להעמיק את התרגול שלי, לעבוד על דברים שלא עשיתי אף פעם ממקום הרבה יותר נכון ובלי פחד. ממליצה ביותר לקחת מדי פעם שיעורים או סדנאות העמקה בנושאים כאלה אין ספק שזה ממש תורם לתרגול ומשפר אותו."
הדר דינאצ'י
משתתפת בסדנה
5/5
"השתתפתי בסדנת כפיפות גב לאחור. הגעתי לסדנה מתוך רצון להגדיל טווח תנועה באופן שלא יוביל לפציעה. בסדנה קיבלתי הרבה אינפורמציה כללית מעשירה שלקחתי איתי וגם טיפים והכוונה לביצוע נכון."
הילה חן
בעלת סטודיו ליוגה ופילאטיס
5/5
"הייתי בסדנת כפיפות גב של אלון, והיה תענוג. ראשית חשוב לי לציין שאלון מקצועי בטירוף. באתי כי הרבה זמן לא הצלחתי להבין את השיטה הנכונה לכפוף לאחר ברמה הפיזית. לפני כחודש הייתי בשיעור יוגה והמורה אמרה לי שיש לי "בלוק בגב" ואני פתי מאמין הולכת עם המחלה החדשה שהודבקה לי. כשהגעתי לסדרה של אלון, הוא הסביר בצורה מקצועית ועבר איתנו דרך תוך 3 שעות שממש גרמו לי להבין. ש־א' אין לי שום בלוק בגב. ו־ב' את השיטה הנכונה! נהניתי מאוד מהידע של אלון, ומהדרך שלו. המון השראה תודה רבה."
שרון שושן
מורה ליוגה

שיעורים פרטיים

שיעור יוגה פרטי אורך שעה, ובו אני מתאים תרגול יוגה ייחודי, לתלמיד, לפי יכולות, לפי פציעות,
ולפי ייעדים שהתלמיד מציב. השיעור הפרטי מאפשר עבודה ממוקדת יותר, בעיקר אם התלמיד סובל מפציעה.
אני בונה תרגול שייטיב אם הפציעה ומלמד איך לא להזיק לה ואף להימנע ממנה בעתיד באמצעות שיפור ההקשבה
והמודעות לגוף, מציאת האיזון בין כוח וגמישות ועבודה על טכניקה נכונה.

לקוחות מספרים

5/5
" טוב אז הקושי בלכתוב לך היה לאורך כל הדרך המכשול והמורכבות להסביר את עוצמת ההשפעה שהייתה לשנה וחצי שהתאמנו בהדרכתך. הגעתי אליך עם גב תפוס, פעם בשבוע בערך היה נתפס לי, בצורה כזו שלא הייתי מצליח לעמוד או לשבת, מוצא את עצמי נשכב על הרצפה בחוסר אונים. בדקתי עם אורטופד ולא היה משהו חריג, את השרירים הקצרים שלי אני כבר מכיר טוב טוב והגעתי למסקנה שזו כנראה הסיבה לכאבים בברכיים ובגב. הגענו אליך אחרי מס' שיעורים מגוונים, כמו יוגה אצל מישהו אחר וקצת פילאטיס, שגם היה אמור לעזור... לאף אחד מהם לא התחברתי... הגענו לשיעור הראשון, מיד הצגת את עצמך ושאלת אם יש רגישויות או משהו שכדאי שתדע, סיפרתי לך על הגב והברכיים והרגשתי שיש כתובת בצד השני, מישהו שייקח על עצמו לשים לב לצורת האימון, לנשימה, להכוונה ולשמור עלי מתנועות שיכולות להכביד על המצב. האימונים נהיו ממכרים אחרי כמה שבועות שבאנו, הרגשנו רעננים, בשליטה על הגוף, הגב כמובן כבר השתפר משמעותית. אחרי שנה וחצי של אימונים משותפים, כמעט פעם בשבוע (אולי הדבר היחיד שהתמדנו בו לאורך כל כך הרבה זמן), נאצלנו לסיים את האימונים המשותפים שלנו. למזלי, נתת לי מספיק כלים כדי להיות רגיש לגוף שלי ולטפל בו לפי הצורך. הגב מדי פעם כואב אבל חוסר האונים כבר לא קיים. תודה על תשומת הלב שלך, על ההקשבה, על האכפתיות ועל הרצון המתמיד שלך שנתחבר בצורה בריאה יותר לגוף שלנו."
מידד הר טוב
מנהל צוות
5/5
"שמי סנדרה שוקרון, בת 26, מורה ליוגה ובוגרת פסיכולוגיה. בזמן הקורונה, התחלתי להרגיש שאני רוצה לעשות משהו שבשביל הנפש שלי, לא ידעתי בדיוק מה אבל ידעתי שאני רוצה לטפל יותר בנפש. לא הצלחתי לדייק מה אני רוצה בדיוק, כי ידעתי שזה לא פסיכולוג, אולי קאוצ'ר, אבל עדיין משהו לא הרגיש לי שלם. רציתי את התחושה של אחרי טיפול, לצאת ולהרגיש חדשה, נקייה. לילה אחד, ישבתי עם חברה, ניסינו לדייק מה אני רוצה בדיוק ואז נפל לי האסימון: "אני רוצה מורה פרטי ליוגה" ובאותה נשימה ידעתי שזה יהיה אלון. בעבר יצא לי לתרגל פעמים בודדות אצל אלון, אבל זה הספיק כדי לדעת שאני רוצה אותו ורק אותו. אני לא אכנס לפרטים פחות רלוונטים, אבל ההחלטה לעשות שיעורים פרטיים בתקופת הקורונה, לאחר חל"ץ, בתור סטודנטית, היא לא קלה... לונג סטורי שוטר, הודות לאלון זה קרה. בתור מתרגלת למדתי המון, אבל בתור מורה למדתי אפילו יותר! לצערי המצב לא איפשר לי להמשיך עם השיעורים, אבל הבטחתי לעצמי שברגע שאני אוכל זה יהיה הדבר הראשון שאני אעשה. בקיצוררר לכל מי שרוצה לתרגל ברמה מקצועית, מדוייקת, בריאה, נכונה, אל תחשבו פעמים, רק אלון! אהה, ודבר אחד חשוב, אתם הולכים להזיע את חייכם!!! אמיתי, אין לי יותר מילים מלהסביר איזה חוויה מהממת הייתה לי, אני באמת מכל הלב חושבת שהוא אחד המורים הכי מקצועיים שאני מכירה עם יכולות יוצאות דופן שרק גורמים לך לרצות ללכת בדרך שלו! אין עליך! אוהבת אותך אלוני תודה על הכל אני אחזור בקרוב."
סנדרה שוקרון
מורה
5/5
"הכרתי את אלון לפני יותר משנה, מהרגע הראשון שנתקלתי בו התאהבתי. אחרי חיפוש ארוך למורה יוגה אשטנגה בארץ השגתי את מבוקשי. אלון הוא כל מה שמתרגל צריך, הוא מדייק אותך ומכוון אותך להכי טוב שלך באותו הרגע. תוך כדי התרגול הוא מסביר ומלמד בצורה כל כך מכילה ומיוחדת. הסביבה בה אלון מעביר את התרגול, הצורה האותנטית שכל כך חיפשתי (ממש כמו בהודו), יוגה בלי מניירות, יוגה אמיתית ומדוייקת. אלון כבן אדם הוא אדם מיוחד, מעבר לתרגול הפיזי משהו בשקט שלו כאדם, באהבה ליוגה ולפילוסופיה שלה מכניסה אותך לתרגול רוחני מעבר לתרגול פיזי. בתור אחת עם פציעות באות והולכות, אלון ידע להכווין את הגוף שלי ולשים לב מה נכון לו, ידע איפה נקודות החולשה שלי וחיזק אותם. ידע להכווין למטפלים אחרים ותמיד היה שם כשהייתי צריכה. כל חבר ואדם שהפנתי לאלון יצא בהרגשה טובה והודה לי כל כך, אין ספק שהשיעור איתו הוא רגע מיוחד. אלון הוא המורה המושלם, ואני שמחה שנתקלתי באדם כזה בגלגול הזה בחיי!"
תומר
סטודנטית

טיפול בעיסוי תאילנדי

העיסוי התאילנדי, בשמו המוכר, הוא למעשה טיפול רפואי, הרבה יותר מאשר עיסוי והוא קיים כ2500 שנה.
למרות השיוך התאילנדי, מקורותיו נמצאים בתרבות הודו, והוא שיטה מקבילה, לדרכים אחרות המצויות בתרבות זו, כגון איורוודה ויוגה.
הטיפול עצמו מורכב ממתיחות ולחיצות במנחים שונים ומגוונים, והוא מבוסס על ההנחה שהבעיות הפיזיות
(והמנטליות שבאות לידי ביטוי במישור הפיזי ברוב המקרים), נוצרות מבעיית זרימת האנרגיה בגוף. לפיכך, הטיפול בעיסוי תאילנדי,
מבקש ליצור זרימה בגוף, על ידי פתיחת מסלולים אנרגטיים באמצעות מתיחות ולחיצות עליהם.
הטיפול יכול לעזור בפתירת בעיות קיימות, כגון כאבי גב, כאבי צוואר, תפיסות ולחץ, אך הוא גם יימנע בעיות עתידיות.
כך שאפשר ורצוי לבוא אליו, באופן קבוע, בשביל להינות מטיפול עמוק, משחרר ומרגיע, או בשביל להפיג מתחים פיזיים או מנטליים ספציפיים.
הטיפול מזרים אנרגייה בגוף כולו ובכך מחייה אותו ומביא לחידוש כוחות.
הוא משפר את זרימת הדם, מטהר את הגוף באמצעות יצירת תנועה בגפיים ובאיברים הפנימיים,
משפר את טווח התנועה בגוף, עוזר בשיפור הנשימה, על ידי שחרור כיווצים ומתחים, מרגיע ומביא לאיזון פיזי-מנטלי.
הטיפול בעיסוי תאילנדי, נעשה על מזרן, על הרצפה, ללא שמנים, כאשר המטופל בלבוש מלא ונוח.
המטפל, יניע את גוף המטופל ויכניס אותו לתנוחות מגוונות. הטיפול בעיסוי תאילנדי, אורך בין שעה לשעתיים, ובעיסוי עוברים על הגוף כולו.

לקוחות שעברו את
הליווי האישי אומרים ש...

5/5
" טוב אז הקושי בלכתוב לך היה לאורך כל הדרך המכשול והמורכבות להסביר את עוצמת ההשפעה שהייתה לשנה וחצי שהתאמנו בהדרכתך. הגעתי אליך עם גב תפוס, פעם בשבוע בערך היה נתפס לי, בצורה כזו שלא הייתי מצליח לעמוד או לשבת, מוצא את עצמי נשכב על הרצפה בחוסר אונים. בדקתי עם אורטופד ולא היה משהו חריג, את השרירים הקצרים שלי אני כבר מכיר טוב טוב והגעתי למסקנה שזו כנראה הסיבה לכאבים בברכיים ובגב. הגענו אליך אחרי מס' שיעורים מגוונים, כמו יוגה אצל מישהו אחר וקצת פילאטיס, שגם היה אמור לעזור... לאף אחד מהם לא התחברתי... הגענו לשיעור הראשון, מיד הצגת את עצמך ושאלת אם יש רגישויות או משהו שכדאי שתדע, סיפרתי לך על הגב והברכיים והרגשתי שיש כתובת בצד השני, מישהו שייקח על עצמו לשים לב לצורת האימון, לנשימה, להכוונה ולשמור עלי מתנועות שיכולות להכביד על המצב. האימונים נהיו ממכרים אחרי כמה שבועות שבאנו, הרגשנו רעננים, בשליטה על הגוף, הגב כמובן כבר השתפר משמעותית. אחרי שנה וחצי של אימונים משותפים, כמעט פעם בשבוע (אולי הדבר היחיד שהתמדנו בו לאורך כל כך הרבה זמן), נאצלנו לסיים את האימונים המשותפים שלנו. למזלי, נתת לי מספיק כלים כדי להיות רגיש לגוף שלי ולטפל בו לפי הצורך. הגב מדי פעם כואב אבל חוסר האונים כבר לא קיים. תודה על תשומת הלב שלך, על ההקשבה, על האכפתיות ועל הרצון המתמיד שלך שנתחבר בצורה בריאה יותר לגוף שלנו."
מידד הר טוב
מנהל צוות
5/5
"שמי סנדרה שוקרון, בת 26, מורה ליוגה ובוגרת פסיכולוגיה. בזמן הקורונה, התחלתי להרגיש שאני רוצה לעשות משהו שבשביל הנפש שלי, לא ידעתי בדיוק מה אבל ידעתי שאני רוצה לטפל יותר בנפש. לא הצלחתי לדייק מה אני רוצה בדיוק, כי ידעתי שזה לא פסיכולוג, אולי קאוצ'ר, אבל עדיין משהו לא הרגיש לי שלם. רציתי את התחושה של אחרי טיפול, לצאת ולהרגיש חדשה, נקייה. לילה אחד, ישבתי עם חברה, ניסינו לדייק מה אני רוצה בדיוק ואז נפל לי האסימון: "אני רוצה מורה פרטי ליוגה" ובאותה נשימה ידעתי שזה יהיה אלון. בעבר יצא לי לתרגל פעמים בודדות אצל אלון, אבל זה הספיק כדי לדעת שאני רוצה אותו ורק אותו. אני לא אכנס לפרטים פחות רלוונטים, אבל ההחלטה לעשות שיעורים פרטיים בתקופת הקורונה, לאחר חל"ץ, בתור סטודנטית, היא לא קלה... לונג סטורי שוטר, הודות לאלון זה קרה. בתור מתרגלת למדתי המון, אבל בתור מורה למדתי אפילו יותר! לצערי המצב לא איפשר לי להמשיך עם השיעורים, אבל הבטחתי לעצמי שברגע שאני אוכל זה יהיה הדבר הראשון שאני אעשה. בקיצוררר לכל מי שרוצה לתרגל ברמה מקצועית, מדוייקת, בריאה, נכונה, אל תחשבו פעמים, רק אלון! אהה, ודבר אחד חשוב, אתם הולכים להזיע את חייכם!!! אמיתי, אין לי יותר מילים מלהסביר איזה חוויה מהממת הייתה לי, אני באמת מכל הלב חושבת שהוא אחד המורים הכי מקצועיים שאני מכירה עם יכולות יוצאות דופן שרק גורמים לך לרצות ללכת בדרך שלו! אין עליך! אוהבת אותך אלוני תודה על הכל אני אחזור בקרוב."
סנדרה שוקרון
מורה
5/5
"הכרתי את אלון לפני יותר משנה, מהרגע הראשון שנתקלתי בו התאהבתי. אחרי חיפוש ארוך למורה יוגה אשטנגה בארץ השגתי את מבוקשי. אלון הוא כל מה שמתרגל צריך, הוא מדייק אותך ומכוון אותך להכי טוב שלך באותו הרגע. תוך כדי התרגול הוא מסביר ומלמד בצורה כל כך מכילה ומיוחדת. הסביבה בה אלון מעביר את התרגול, הצורה האותנטית שכל כך חיפשתי (ממש כמו בהודו), יוגה בלי מניירות, יוגה אמיתית ומדוייקת. אלון כבן אדם הוא אדם מיוחד, מעבר לתרגול הפיזי משהו בשקט שלו כאדם, באהבה ליוגה ולפילוסופיה שלה מכניסה אותך לתרגול רוחני מעבר לתרגול פיזי. בתור אחת עם פציעות באות והולכות, אלון ידע להכווין את הגוף שלי ולשים לב מה נכון לו, ידע איפה נקודות החולשה שלי וחיזק אותם. ידע להכווין למטפלים אחרים ותמיד היה שם כשהייתי צריכה. כל חבר ואדם שהפנתי לאלון יצא בהרגשה טובה והודה לי כל כך, אין ספק שהשיעור איתו הוא רגע מיוחד. אלון הוא המורה המושלם, ואני שמחה שנתקלתי באדם כזה בגלגול הזה בחיי!"
תומר
סטודנטית

טיפול בבעיות אורטופדיות באמצעות
אקרופסורה תאילנדית - נקודות לחיצה


הטיפול באמצעות אקרופסורה, או בעברית, נקודות לחיצה, מאוד דומה לדיקור, בכך שגם באקרופסורה,
נעשה שימוש בידע של נקודות מדוייקות, בעלות כח ריפוי. אבל להבדיל מדיקור, אין שימוש במחטים, אלא המגע בנקודות,
נעשה באמצעות לחץ אצבעות, כפות ידיים, מרפקים וברכיים.
הטיפול באקופרסורה התאילנדית, משתייכת לתחום הפזיותרפיה המסורתית, שמקורה במזרח אסיה.
היא שמישה מאוד, במרפאות רבות בתאילנד, ויש לה היסטוריה מרשימה של הצלחות רבות,
בכל הקשור לפתירת בעיות אורטופדיות פשוטות ומורכבות גם יחד, כגון:
בעיות בשלד הגוף, כאבי שרירים, בעיות במפרקי הגוף השונים, וכדומה.
בהיגיון של הרפואה התאילנדית המסורתית, בעיות פיסיות ונפשיות, יבואו לידי ביטוי, בערוצים ונקודות בגוף,
ההופכים לנוקשים, חלשים ורגישים; בתחושה ובמגע. בטיפול, המטפל מאתר את
הערוצים והנקודות הללו באמצעות לחיצות. הידע העתיק של מערכי הנקודות של האקופרסורה התאילנדית,
מכוון ביעילות אל קבוצת הנקודות, בה יש לטפל בכל מצב אורטופדי נתון ובכך מבטיח אבחון מהיר,
מפגש טיפולי ממוקד ותוצאות ריפוי טובות ומהירות.
בטיפול משלבים את מערך הנקודות בעבודה כללית ומקיפה יותר, שתכלול באופן אידיאלי את הגוף כולו.
הטיפול המלא והכללי יותר הוא זה שמניב את תוצאות הריפוי הטובות ביותר.

הטיפול האידאלי, אם כן, יהיה טיפול ארוך יחסית, של שעה וחצי, והוא יכלול, טיפול ממוקד בבעייה האורטופדית
הספציפית, באמצעות נקודות לחיצה, ולאחר מכן, ישלב טכניקות מהעיסוי התאילנדי המסורתי,
בתקווה להגיע לכל חלקי הגוף וליצור בו זרימה טובה יותר,
שתביא לריפוי מהיר ואפקטיבי יותר, מתוך ההבנה, שכל חלקי הגוף, קשורים זה בזה.

לקוחות שעברו את
הליווי האישי אומרים ש...

5/5
" טוב אז הקושי בלכתוב לך היה לאורך כל הדרך המכשול והמורכבות להסביר את עוצמת ההשפעה שהייתה לשנה וחצי שהתאמנו בהדרכתך. הגעתי אליך עם גב תפוס, פעם בשבוע בערך היה נתפס לי, בצורה כזו שלא הייתי מצליח לעמוד או לשבת, מוצא את עצמי נשכב על הרצפה בחוסר אונים. בדקתי עם אורטופד ולא היה משהו חריג, את השרירים הקצרים שלי אני כבר מכיר טוב טוב והגעתי למסקנה שזו כנראה הסיבה לכאבים בברכיים ובגב. הגענו אליך אחרי מס' שיעורים מגוונים, כמו יוגה אצל מישהו אחר וקצת פילאטיס, שגם היה אמור לעזור... לאף אחד מהם לא התחברתי... הגענו לשיעור הראשון, מיד הצגת את עצמך ושאלת אם יש רגישויות או משהו שכדאי שתדע, סיפרתי לך על הגב והברכיים והרגשתי שיש כתובת בצד השני, מישהו שייקח על עצמו לשים לב לצורת האימון, לנשימה, להכוונה ולשמור עלי מתנועות שיכולות להכביד על המצב. האימונים נהיו ממכרים אחרי כמה שבועות שבאנו, הרגשנו רעננים, בשליטה על הגוף, הגב כמובן כבר השתפר משמעותית. אחרי שנה וחצי של אימונים משותפים, כמעט פעם בשבוע (אולי הדבר היחיד שהתמדנו בו לאורך כל כך הרבה זמן), נאצלנו לסיים את האימונים המשותפים שלנו. למזלי, נתת לי מספיק כלים כדי להיות רגיש לגוף שלי ולטפל בו לפי הצורך. הגב מדי פעם כואב אבל חוסר האונים כבר לא קיים. תודה על תשומת הלב שלך, על ההקשבה, על האכפתיות ועל הרצון המתמיד שלך שנתחבר בצורה בריאה יותר לגוף שלנו."
מידד הר טוב
מנהל צוות
5/5
"שמי סנדרה שוקרון, בת 26, מורה ליוגה ובוגרת פסיכולוגיה. בזמן הקורונה, התחלתי להרגיש שאני רוצה לעשות משהו שבשביל הנפש שלי, לא ידעתי בדיוק מה אבל ידעתי שאני רוצה לטפל יותר בנפש. לא הצלחתי לדייק מה אני רוצה בדיוק, כי ידעתי שזה לא פסיכולוג, אולי קאוצ'ר, אבל עדיין משהו לא הרגיש לי שלם. רציתי את התחושה של אחרי טיפול, לצאת ולהרגיש חדשה, נקייה. לילה אחד, ישבתי עם חברה, ניסינו לדייק מה אני רוצה בדיוק ואז נפל לי האסימון: "אני רוצה מורה פרטי ליוגה" ובאותה נשימה ידעתי שזה יהיה אלון. בעבר יצא לי לתרגל פעמים בודדות אצל אלון, אבל זה הספיק כדי לדעת שאני רוצה אותו ורק אותו. אני לא אכנס לפרטים פחות רלוונטים, אבל ההחלטה לעשות שיעורים פרטיים בתקופת הקורונה, לאחר חל"ץ, בתור סטודנטית, היא לא קלה... לונג סטורי שוטר, הודות לאלון זה קרה. בתור מתרגלת למדתי המון, אבל בתור מורה למדתי אפילו יותר! לצערי המצב לא איפשר לי להמשיך עם השיעורים, אבל הבטחתי לעצמי שברגע שאני אוכל זה יהיה הדבר הראשון שאני אעשה. בקיצוררר לכל מי שרוצה לתרגל ברמה מקצועית, מדוייקת, בריאה, נכונה, אל תחשבו פעמים, רק אלון! אהה, ודבר אחד חשוב, אתם הולכים להזיע את חייכם!!! אמיתי, אין לי יותר מילים מלהסביר איזה חוויה מהממת הייתה לי, אני באמת מכל הלב חושבת שהוא אחד המורים הכי מקצועיים שאני מכירה עם יכולות יוצאות דופן שרק גורמים לך לרצות ללכת בדרך שלו! אין עליך! אוהבת אותך אלוני תודה על הכל אני אחזור בקרוב."
סנדרה שוקרון
מורה
5/5
"הכרתי את אלון לפני יותר משנה, מהרגע הראשון שנתקלתי בו התאהבתי. אחרי חיפוש ארוך למורה יוגה אשטנגה בארץ השגתי את מבוקשי. אלון הוא כל מה שמתרגל צריך, הוא מדייק אותך ומכוון אותך להכי טוב שלך באותו הרגע. תוך כדי התרגול הוא מסביר ומלמד בצורה כל כך מכילה ומיוחדת. הסביבה בה אלון מעביר את התרגול, הצורה האותנטית שכל כך חיפשתי (ממש כמו בהודו), יוגה בלי מניירות, יוגה אמיתית ומדוייקת. אלון כבן אדם הוא אדם מיוחד, מעבר לתרגול הפיזי משהו בשקט שלו כאדם, באהבה ליוגה ולפילוסופיה שלה מכניסה אותך לתרגול רוחני מעבר לתרגול פיזי. בתור אחת עם פציעות באות והולכות, אלון ידע להכווין את הגוף שלי ולשים לב מה נכון לו, ידע איפה נקודות החולשה שלי וחיזק אותם. ידע להכווין למטפלים אחרים ותמיד היה שם כשהייתי צריכה. כל חבר ואדם שהפנתי לאלון יצא בהרגשה טובה והודה לי כל כך, אין ספק שהשיעור איתו הוא רגע מיוחד. אלון הוא המורה המושלם, ואני שמחה שנתקלתי באדם כזה בגלגול הזה בחיי!"
תומר
סטודנטית

ריטריט

המונח המקורי מכוון לפרישה מהחיי היום יום הרגילים, מלאי התאווה והגירויים,
לטובת התבודדות, לצורך תרגול מנטלי עצמתי, בלי הסחות דעת.
במערב, השימוש במילה ריטריט, קיבל משמעות שונה, והכוונה למספר ימים שהם למעשה סוג של חופשה,
בה אנחנו מפנים זמן ליותר תרגול מבדרך כלל. הולכים כקבוצה,
למקום יפה וטיפה מבודד, למספר ימים, כולל לינה, אוכל משובח, אווירה נעימה ונינוחה שמאפשרת תרגול,
וממלאים את היום בתרגולי יוגה פיזיים, תרגולי מדיטציה, טיולי טבע, סדנאות העמקה,
שיחות והרצאות, שיעורי פילוסופיה ועוד תכנים שיעזרו לכם להתקרב קצת יותר לעצמכם ולקחת פסק זמן ממרוץ החיים שלכם.

לקוחות שעברו את
העיסוי התאילנדי אומרים ש...

5/5
"הטיפול היה ממש מעניין ומחדש, הרגשתי שותף באקט הטיפולי, שזו הייתה חוויה מאוד חדשה עוברי, זה הרגיש משהו בין ריקוד לפרקטיקות שיקומיות. באופן כללי היה משהו בזרימה של הגוף שנתן לי אחרי הטיפול תחושה ממש טובה! אני חושב שהגעתי יחסית מכווץ ויצאתי הרבה יותר משוחרר ומתוח 🙂 ובהחלט אנסה את זה שוב!"
אריאל בן שנן
חינוך
5/5
"אל אלון הגעתי אחרי שחיפשתי זמן רב עיסוי תאילנדי אמיתי ומקצועי. בתור מורה ליוגה ולפילאטיס שעובדת הרבה עם הגוף, אני בהחלט זקוקה מדי פעם לעיסוי איכותי שידע לשחרר כל מה שמצטבר. העיסוי היה לא פחות ממעולה - מאזן, משחרר מותח ועמוק. אלון קשוב מאוד, המגע והנוכחות שלו נעימים ומדויקים וכל החוויה הייתה פשוט נהדרת. הגוף שלי הודה על כל רגע! ממליצה בחום רב על עיסוי תאילנדי אצל אלון דוד רק זהירות חברים... זה ממכר!!! 🙂"
כנרת מונטסינוס
מורה ליוגה ופילאטיס
5/5
"כשהגעתי לאלון הייתי לגמרי שבר כלי. הייתה לי פריצת דיסק רצינית באזור הגב התחתון - כנראה בעקבות צורת חיים של עבודה בהייטק עד שעות מאוחרות והרמת משקולות, ללא עבודה על גמישות. תהיתי כמה טיפול אחד כבר יוכל לעזור כי בקושי יכולתי לצאת מהמיטה. בסשן הראשון התחלנו עם מתיחות עדינות מעולם היוגה. בהדרגתיות הרגשתי שהמצב משתפר. עד סוף השיעור כבר יכולתי ללכת כמעט ללא כאב! אחרי כמה ימים אלון בדק מה שלומי ואמרתי לו שהכאב חזר. הוא הציע לנסות עיסוי תאילנדי בחינם כדי לפתור את הבעיה. העיסוי טיפל באזור הבעייתי, באזורים מחוברים לאזור אשר מונע ממני יציבה טובה. הייתה גם הרבה עבודה על שיפור גמישות. זה היה העיסוי המקצועי ביותר שהיה לי וגרם להפחתה משמעותית של הכאב ושיפור טווח התנועה. המשכתי את טיפולי המסאג' ותוך כמה שבועות חזרתי לתפקוד מלא! כולל ספרינטים והרמת משקולות. אלון השאיר לי שיעורי בית של יוגה לעשות ולפעמים אני עושה אותה. בנוסף אני בהחלט אחזור שוב כי אני יודע שאם אפסיק לטפל בעצמי הבעיה תחזור. מומלץ מאוד!"
שי תמרי
הייטק

טיפול בבעיות אורטופדיות באמצעות
אקרופסורה תאילנדית - נקודות לחיצה


הטיפול באמצעות אקרופסורה, או בעברית, נקודות לחיצה, מאוד דומה לדיקור, בכך שגם באקרופסורה,
נעשה שימוש בידע של נקודות מדוייקות, בעלות כח ריפוי. אבל להבדיל מדיקור, אין שימוש במחטים, אלא המגע בנקודות,
נעשה באמצעות לחץ אצבעות, כפות ידיים, מרפקים וברכיים.
הטיפול באקופרסורה התאילנדית, משתייכת לתחום הפזיותרפיה המסורתית, שמקורה במזרח אסיה.
היא שמישה מאוד, במרפאות רבות בתאילנד, ויש לה היסטוריה מרשימה של הצלחות רבות,
בכל הקשור לפתירת בעיות אורטופדיות פשוטות ומורכבות גם יחד, כגון:
בעיות בשלד הגוף, כאבי שרירים, בעיות במפרקי הגוף השונים, וכדומה.
בהיגיון של הרפואה התאילנדית המסורתית, בעיות פיסיות ונפשיות, יבואו לידי ביטוי, בערוצים ונקודות בגוף,
ההופכים לנוקשים, חלשים ורגישים; בתחושה ובמגע. בטיפול, המטפל מאתר את
הערוצים והנקודות הללו באמצעות לחיצות. הידע העתיק של מערכי הנקודות של האקופרסורה התאילנדית,
מכוון ביעילות אל קבוצת הנקודות, בה יש לטפל בכל מצב אורטופדי נתון ובכך מבטיח אבחון מהיר,
מפגש טיפולי ממוקד ותוצאות ריפוי טובות ומהירות.
בטיפול משלבים את מערך הנקודות בעבודה כללית ומקיפה יותר, שתכלול באופן אידיאלי את הגוף כולו.
הטיפול המלא והכללי יותר הוא זה שמניב את תוצאות הריפוי הטובות ביותר.

הטיפול האידאלי, אם כן, יהיה טיפול ארוך יחסית, של שעה וחצי, והוא יכלול, טיפול ממוקד בבעייה האורטופדית
הספציפית, באמצעות נקודות לחיצה, ולאחר מכן, ישלב טכניקות מהעיסוי התאילנדי המסורתי,
בתקווה להגיע לכל חלקי הגוף וליצור בו זרימה טובה יותר,
שתביא לריפוי מהיר ואפקטיבי יותר, מתוך ההבנה, שכל חלקי הגוף, קשורים זה בזה.

לקוחות שעברו את
הליווי האישי אומרים ש...

5/5
" טוב אז הקושי בלכתוב לך היה לאורך כל הדרך המכשול והמורכבות להסביר את עוצמת ההשפעה שהייתה לשנה וחצי שהתאמנו בהדרכתך. הגעתי אליך עם גב תפוס, פעם בשבוע בערך היה נתפס לי, בצורה כזו שלא הייתי מצליח לעמוד או לשבת, מוצא את עצמי נשכב על הרצפה בחוסר אונים. בדקתי עם אורטופד ולא היה משהו חריג, את השרירים הקצרים שלי אני כבר מכיר טוב טוב והגעתי למסקנה שזו כנראה הסיבה לכאבים בברכיים ובגב. הגענו אליך אחרי מס' שיעורים מגוונים, כמו יוגה אצל מישהו אחר וקצת פילאטיס, שגם היה אמור לעזור... לאף אחד מהם לא התחברתי... הגענו לשיעור הראשון, מיד הצגת את עצמך ושאלת אם יש רגישויות או משהו שכדאי שתדע, סיפרתי לך על הגב והברכיים והרגשתי שיש כתובת בצד השני, מישהו שייקח על עצמו לשים לב לצורת האימון, לנשימה, להכוונה ולשמור עלי מתנועות שיכולות להכביד על המצב. האימונים נהיו ממכרים אחרי כמה שבועות שבאנו, הרגשנו רעננים, בשליטה על הגוף, הגב כמובן כבר השתפר משמעותית. אחרי שנה וחצי של אימונים משותפים, כמעט פעם בשבוע (אולי הדבר היחיד שהתמדנו בו לאורך כל כך הרבה זמן), נאצלנו לסיים את האימונים המשותפים שלנו. למזלי, נתת לי מספיק כלים כדי להיות רגיש לגוף שלי ולטפל בו לפי הצורך. הגב מדי פעם כואב אבל חוסר האונים כבר לא קיים. תודה על תשומת הלב שלך, על ההקשבה, על האכפתיות ועל הרצון המתמיד שלך שנתחבר בצורה בריאה יותר לגוף שלנו."
מידד הר טוב
מנהל צוות
5/5
"שמי סנדרה שוקרון, בת 26, מורה ליוגה ובוגרת פסיכולוגיה. בזמן הקורונה, התחלתי להרגיש שאני רוצה לעשות משהו שבשביל הנפש שלי, לא ידעתי בדיוק מה אבל ידעתי שאני רוצה לטפל יותר בנפש. לא הצלחתי לדייק מה אני רוצה בדיוק, כי ידעתי שזה לא פסיכולוג, אולי קאוצ'ר, אבל עדיין משהו לא הרגיש לי שלם. רציתי את התחושה של אחרי טיפול, לצאת ולהרגיש חדשה, נקייה. לילה אחד, ישבתי עם חברה, ניסינו לדייק מה אני רוצה בדיוק ואז נפל לי האסימון: "אני רוצה מורה פרטי ליוגה" ובאותה נשימה ידעתי שזה יהיה אלון. בעבר יצא לי לתרגל פעמים בודדות אצל אלון, אבל זה הספיק כדי לדעת שאני רוצה אותו ורק אותו. אני לא אכנס לפרטים פחות רלוונטים, אבל ההחלטה לעשות שיעורים פרטיים בתקופת הקורונה, לאחר חל"ץ, בתור סטודנטית, היא לא קלה... לונג סטורי שוטר, הודות לאלון זה קרה. בתור מתרגלת למדתי המון, אבל בתור מורה למדתי אפילו יותר! לצערי המצב לא איפשר לי להמשיך עם השיעורים, אבל הבטחתי לעצמי שברגע שאני אוכל זה יהיה הדבר הראשון שאני אעשה. בקיצוררר לכל מי שרוצה לתרגל ברמה מקצועית, מדוייקת, בריאה, נכונה, אל תחשבו פעמים, רק אלון! אהה, ודבר אחד חשוב, אתם הולכים להזיע את חייכם!!! אמיתי, אין לי יותר מילים מלהסביר איזה חוויה מהממת הייתה לי, אני באמת מכל הלב חושבת שהוא אחד המורים הכי מקצועיים שאני מכירה עם יכולות יוצאות דופן שרק גורמים לך לרצות ללכת בדרך שלו! אין עליך! אוהבת אותך אלוני תודה על הכל אני אחזור בקרוב."
סנדרה שוקרון
מורה
5/5
"הכרתי את אלון לפני יותר משנה, מהרגע הראשון שנתקלתי בו התאהבתי. אחרי חיפוש ארוך למורה יוגה אשטנגה בארץ השגתי את מבוקשי. אלון הוא כל מה שמתרגל צריך, הוא מדייק אותך ומכוון אותך להכי טוב שלך באותו הרגע. תוך כדי התרגול הוא מסביר ומלמד בצורה כל כך מכילה ומיוחדת. הסביבה בה אלון מעביר את התרגול, הצורה האותנטית שכל כך חיפשתי (ממש כמו בהודו), יוגה בלי מניירות, יוגה אמיתית ומדוייקת. אלון כבן אדם הוא אדם מיוחד, מעבר לתרגול הפיזי משהו בשקט שלו כאדם, באהבה ליוגה ולפילוסופיה שלה מכניסה אותך לתרגול רוחני מעבר לתרגול פיזי. בתור אחת עם פציעות באות והולכות, אלון ידע להכווין את הגוף שלי ולשים לב מה נכון לו, ידע איפה נקודות החולשה שלי וחיזק אותם. ידע להכווין למטפלים אחרים ותמיד היה שם כשהייתי צריכה. כל חבר ואדם שהפנתי לאלון יצא בהרגשה טובה והודה לי כל כך, אין ספק שהשיעור איתו הוא רגע מיוחד. אלון הוא המורה המושלם, ואני שמחה שנתקלתי באדם כזה בגלגול הזה בחיי!"
תומר
סטודנטית

קורס יוגה דיגיטלי

קורס יוגה דיגיטלי לכל הרמות. פרטים בקרוב. 

לקוחות שעברו את
הליווי האישי אומרים ש...

5/5
" טוב אז הקושי בלכתוב לך היה לאורך כל הדרך המכשול והמורכבות להסביר את עוצמת ההשפעה שהייתה לשנה וחצי שהתאמנו בהדרכתך. הגעתי אליך עם גב תפוס, פעם בשבוע בערך היה נתפס לי, בצורה כזו שלא הייתי מצליח לעמוד או לשבת, מוצא את עצמי נשכב על הרצפה בחוסר אונים. בדקתי עם אורטופד ולא היה משהו חריג, את השרירים הקצרים שלי אני כבר מכיר טוב טוב והגעתי למסקנה שזו כנראה הסיבה לכאבים בברכיים ובגב. הגענו אליך אחרי מס' שיעורים מגוונים, כמו יוגה אצל מישהו אחר וקצת פילאטיס, שגם היה אמור לעזור... לאף אחד מהם לא התחברתי... הגענו לשיעור הראשון, מיד הצגת את עצמך ושאלת אם יש רגישויות או משהו שכדאי שתדע, סיפרתי לך על הגב והברכיים והרגשתי שיש כתובת בצד השני, מישהו שייקח על עצמו לשים לב לצורת האימון, לנשימה, להכוונה ולשמור עלי מתנועות שיכולות להכביד על המצב. האימונים נהיו ממכרים אחרי כמה שבועות שבאנו, הרגשנו רעננים, בשליטה על הגוף, הגב כמובן כבר השתפר משמעותית. אחרי שנה וחצי של אימונים משותפים, כמעט פעם בשבוע (אולי הדבר היחיד שהתמדנו בו לאורך כל כך הרבה זמן), נאצלנו לסיים את האימונים המשותפים שלנו. למזלי, נתת לי מספיק כלים כדי להיות רגיש לגוף שלי ולטפל בו לפי הצורך. הגב מדי פעם כואב אבל חוסר האונים כבר לא קיים. תודה על תשומת הלב שלך, על ההקשבה, על האכפתיות ועל הרצון המתמיד שלך שנתחבר בצורה בריאה יותר לגוף שלנו."
מידד הר טוב
מנהל צוות
5/5
"שמי סנדרה שוקרון, בת 26, מורה ליוגה ובוגרת פסיכולוגיה. בזמן הקורונה, התחלתי להרגיש שאני רוצה לעשות משהו שבשביל הנפש שלי, לא ידעתי בדיוק מה אבל ידעתי שאני רוצה לטפל יותר בנפש. לא הצלחתי לדייק מה אני רוצה בדיוק, כי ידעתי שזה לא פסיכולוג, אולי קאוצ'ר, אבל עדיין משהו לא הרגיש לי שלם. רציתי את התחושה של אחרי טיפול, לצאת ולהרגיש חדשה, נקייה. לילה אחד, ישבתי עם חברה, ניסינו לדייק מה אני רוצה בדיוק ואז נפל לי האסימון: "אני רוצה מורה פרטי ליוגה" ובאותה נשימה ידעתי שזה יהיה אלון. בעבר יצא לי לתרגל פעמים בודדות אצל אלון, אבל זה הספיק כדי לדעת שאני רוצה אותו ורק אותו. אני לא אכנס לפרטים פחות רלוונטים, אבל ההחלטה לעשות שיעורים פרטיים בתקופת הקורונה, לאחר חל"ץ, בתור סטודנטית, היא לא קלה... לונג סטורי שוטר, הודות לאלון זה קרה. בתור מתרגלת למדתי המון, אבל בתור מורה למדתי אפילו יותר! לצערי המצב לא איפשר לי להמשיך עם השיעורים, אבל הבטחתי לעצמי שברגע שאני אוכל זה יהיה הדבר הראשון שאני אעשה. בקיצוררר לכל מי שרוצה לתרגל ברמה מקצועית, מדוייקת, בריאה, נכונה, אל תחשבו פעמים, רק אלון! אהה, ודבר אחד חשוב, אתם הולכים להזיע את חייכם!!! אמיתי, אין לי יותר מילים מלהסביר איזה חוויה מהממת הייתה לי, אני באמת מכל הלב חושבת שהוא אחד המורים הכי מקצועיים שאני מכירה עם יכולות יוצאות דופן שרק גורמים לך לרצות ללכת בדרך שלו! אין עליך! אוהבת אותך אלוני תודה על הכל אני אחזור בקרוב."
סנדרה שוקרון
מורה
5/5
"הכרתי את אלון לפני יותר משנה, מהרגע הראשון שנתקלתי בו התאהבתי. אחרי חיפוש ארוך למורה יוגה אשטנגה בארץ השגתי את מבוקשי. אלון הוא כל מה שמתרגל צריך, הוא מדייק אותך ומכוון אותך להכי טוב שלך באותו הרגע. תוך כדי התרגול הוא מסביר ומלמד בצורה כל כך מכילה ומיוחדת. הסביבה בה אלון מעביר את התרגול, הצורה האותנטית שכל כך חיפשתי (ממש כמו בהודו), יוגה בלי מניירות, יוגה אמיתית ומדוייקת. אלון כבן אדם הוא אדם מיוחד, מעבר לתרגול הפיזי משהו בשקט שלו כאדם, באהבה ליוגה ולפילוסופיה שלה מכניסה אותך לתרגול רוחני מעבר לתרגול פיזי. בתור אחת עם פציעות באות והולכות, אלון ידע להכווין את הגוף שלי ולשים לב מה נכון לו, ידע איפה נקודות החולשה שלי וחיזק אותם. ידע להכווין למטפלים אחרים ותמיד היה שם כשהייתי צריכה. כל חבר ואדם שהפנתי לאלון יצא בהרגשה טובה והודה לי כל כך, אין ספק שהשיעור איתו הוא רגע מיוחד. אלון הוא המורה המושלם, ואני שמחה שנתקלתי באדם כזה בגלגול הזה בחיי!"
תומר
סטודנטית